O Nas

Witaj na naszej stronie internetowej!

Nazywamy się Justyna i Natalia. Znamy się od dziecka czyli już bardzo długo :) Nasze drogi wielokrotnie się krzyżowały, aż w końcu przyjaźń zatoczyła koło i oto jesteśmy w ferworze budowania firmy, która w swoim portfolio będzie miała tylko sprawdzone i naturalne produkty. Kochamy funkcjonalność kosmetyków i naturalne składniki oraz szybkie rezultaty. Staramy odżywiać się zdrowo i holistycznie traktować swoje organizmy ,dlatego też zdecydowałyśmy się na dystrybucję produktu Lazonail.

Zapraszamy do wypróbowania tego cudu do paznokci! Obiecujemy, że sprawdzi się w 100%!

To rewolucja w świecie produktów do pielęgnacji paznokci!

Pozdrawiamy serdecznie,

Jus & Nat

Informacje o producencie 

Hartington Pharmaceutical jest dobrze znany ze swoich wysiłków w zakresie badań i rozwoju produktów składających się głównie z naturalnych składników. Od 2007 roku Hartington opracowuje produkty na różne choroby skóry oraz bada właściwości i potencjalne zastosowania ekstraktu z orzecha włoskiego, o którym wiadomo, że ma właściwości nawilżające, przeciwzapalne, przeciwutleniające, przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne.

  • Filozofią marki Hartington Pharmaceutical jest działanie w harmonii z naturą. Bazą dla naszych produktów są superaktywne składniki, które pozyskujemy z uprawianych z miłością roślin. Lazonail jest pierwszym kosmetykiem, który powstał w naszych laboratoriach. Produkt, który został przebadany dermatologicznie i klinicznie. We współpracy z firmą Econext postanowiliśmy wprowadzić go na Polski rynek.